Yuksel-Acik

AÇIK HOLDİNG | CEO

- Mühendislikten vazgeçtim. İnsanları anladım, değişimi anladım ve anladığımı anlatabildim. Değişim her zaman olacak. Soru: ‘Sen bu değişikliklere hazır mısın? Bu gerçeklerle yüzleşecek kadar cesur musun?’ -

Çağımızın en önemli girişimcilerinden Steve Jobs’un bu sözleri, dünya pazarlarını konumlandırmamızda bize doğru yönü gösteren bir pusula olmuştur.

İnsanların ihtiyaçlarını ve global pazardaki değişimi doğru algılayarak, uygun ürünler ve çözümler geliştirmek, sürdürülebilir başarının en önemli kriteridir. Biz; yeniliğe ve değişime açık çizgimizle, doğru zamanda doğru kararlar alarak, profesyonel yöneticilerimiz ile attığımız cesur adımlarla, ilerlemeye ve geleceği şekillendirmeye devam ediyoruz.

Geride bıraktığımız 20 yılda, Ar-Ge faaliyetlerimizi, yenilikçi ürün ve hizmet çeşitliliğimizi, üretim kapasitemizi ve markalarımızın bilinirliğini arttırarak, dünyanın güçlü firmalarıyla rekabet edebilir konuma geldik. 20’inci kuruluş yıl dönümümüzün gururunu yaşadığımız 2020 yılında şirketlerimizi Açık Holding çatısı altında topladık. Bundan sonra da; bilgi, öngörü ve sorumluluk bilinciyle yolumuza devam ederek, yeniden yapılanmanın getirdiği enerjiyle büyümemizi sürdüreceğiz.

Hedefimiz; Türkiye merkezli uluslararası bir kurum olan Açık Holding’i, geliştirdiği teknolojiler ve ürünlerle dünyanın önemli oyuncuları arasına taşımaktır. Büyük ve güçlü AÇIK ailesi olarak her zaman; daha fazla yatırım, daha fazla istihdam, daha fazla refah ilkesiyle, ülkemiz ve bulunduğumuz tüm ülkelerin toplumlarına katkı vermek için çalışacağız.

Sevgilerimle