Endüstriyel Teknolojiler

20

Boreas, geliştirdiği iklimlendirme sistemleri ve otomasyon çözümleriyle, uluslararası pazarda büyük projelerde çözüm ortaklığı yapan mühendislik ve üretim şirketidir. Merkezi iklimlendirme sistemleri dışında; endüstriyel yapılar, veri merkezleri, yüksek binalar, hastaneler, alışveriş merkezleri ve oteller için, ileri teknolojilerle geliştirdiği, enerji tasarrufu sağlayan yüksek performanslı ürünler sunmaktadır.

Boreas’nın özellikle, tüm dünyada sayıları her geçen gün artan veri merkezleri ve temiz oda uygulamaları için geliştirdiği “DC Master Adia Mechanic Cooler” santrali, iklimlendirme sektörünün en önemli stratejik ürünlerinden biridir. Veri merkezlerinin adyabatik metodla soğutulması için geliştirilen yüksek verimli DC Master, Boreas’yı uluslararası pazarın önemli oyuncuları arasına sokmuştur.

Yeni otomasyon yazılımıyla yüzde 70 işletme tasarrufu sağlayan ve mevsim koşullarına göre üç soğutma metodunu kullanabilen, nem alma özelliği de bulunan DC Master, veri merkezlerinin iklimlendirmeyle ilgili tüm sorunlarına çözüm getirmiştir. Uluslararası testleri başarıyla geçen DC Master, yeni yapılan veri merkezlerinde kullanılmaya başlanacaktır. Boreas, yeni kurduğu TÜV onaylı üst düzey sertifikasyona sahip test merkeziyle de, sektörde bir ilke daha imza atmıştır.

Acik-VeriMerkezi

Veri MerkezleriDC Master’la yüksek performanslı çözümler…

acik-teknoloji

Endüstriyel YapılarBeyaz oda uygulamaları…

acik-guvenlik

Yüksek Binalarİleri teknolojide iklimlendirme sistemleri…