AÇIK HOLDİNG

Mükemmel Uyum, Pes Etmeyen Organizasyon

Biz, gelişime açık yenilikçi vizyonumuzla, ileri teknolojik ürünler, çözümler ve kaliteli hizmetler üreten, uluslararası teknoloji ve güvenlik şirketiyiz. Geliştirdiğimiz ürün ve sistemlerimiz, giderek dijitalleşen dünyada, geleceğin şekillenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz Telekomünikasyon & Bilişim Teknolojileri, Havacılık & Savunma Sanayi, İklimlendirme, Endüstriyel Yapı Çözümleri gibi alanlarda, 21 yıllık birikim ve pazar deneyimlerimizi yeni teknolojilerle bütünleştirerek, insanların yaşamını kolaylaştırmak, onlara daha konforlu ve güvenli yarınlar sunmak için çalışıyoruz. Yarattığımız markalarımızla, dünyanın önemli ülkelerinde yaptığımız yatırımlar ve iş ortaklıklarıyla, global pazarın önemli oyuncularından biriyiz.

acik-inovasyon

İnovasyonSürdürülebilir bir gelecek...

acik-teknoloji

TeknolojiGeleceği şekillendiren çözümler...

acik-guvenlik

GüvenlikÇözüm odaklı sistemler...

+
ÜLKE
+
ŞİRKET
+
PERSONEL

TANITIM

Geleceğe İmza Atıyoruz

Siber-veri güvenliği, mobil iletişim, iklimlendirme teknolojileri ve ileri kompozit üretimi alanlarında, 21 yıllık deneyimimizi yüksek teknolojilerle bütünleştirerek geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle geleceği şekillendiriyoruz. İnsanlara daha güvenli yarınlar sunuyoruz. Küresel pazarın önemli bir çözüm ortağı olarak, 7 ülkedeki 14 şirketimizle dünyanın 16 ülkesinde faaliyet gösteriyoruz.

GÜNCEL

Yüksel Açık

Yüksel Açık, Bloomberg Businessweek Türkiye Dergisinde!

CEO'muz Yüksel Açık, şirketimizin gelişimini ve yeni projelerini Bloomberg Businessweek Türkiye Dergisinde verdiği röportajda anlattı.

devamını oku →

KURUCUMUZ

Yüksel Açık

AÇIK HOLDİNG | CEO

Geride bıraktığımız 21 yılda, Ar-Ge faaliyetlerimizi, yenilikçi ürün ve hizmet çeşitliliğimizi, üretim kapasitemizi ve markalarımızın bilinirliğini arttırarak, dünyanın güçlü firmalarıyla rekabet edebilir konuma geldik. 20’nci kuruluş yıl dönümümüzün gururunu yaşadığımız 2020 yılında şirketlerimizi Açık Holding çatısı altında topladık. Bundan sonra da; bilgi, öngörü ve sorumluluk bilinciyle yolumuza devam ederek, yeniden yapılanmanın getirdiği enerjiyle büyümemizi sürdüreceğiz.

devamını oku →
Yüksel Açık