Endüstriyel Yapılar ve Çözümleri

20

Sektördeki gelişim ve ihtiyaçları dikkate alarak, deneyimlerini ve mühendislik yeteneklerini ileri teknolojilerle buluşturan Serban, başarılı projelere imza atarak sektörde fark yaratmaktadır. Veri merkezleri, temiz oda uygulamaları, özellikli ve endüstriyel yapılar gibi anahtar teslim büyük projelerde, mühendislik ve taahhüt işleri yapan önemli bir çözüm ortağıdır.

Serban, Ar-Ge’ye önem veren yenilikçi yapısı, nitelikli uzman kadroları, profesyonel süreç yönetimi, zamanın ruhuna uygun tasarımları ve optimizasyon çözümleriyle, holding bünyesindeki şirketlere de sinerji ve pazar payı yaratarak, büyümesini sürdürüyor.

Yüksek teknoloji ve deneyim isteyen projelerin aranan oyuncusu olan Serban, Turkcell’in, Gebze ve alt yapısını gerçekleştirdiği Ankara’dan sonra, Çorlu’daki üçüncü veri merkezini de anahtar teslim bir proje olarak hayata geçiriyor.

acik-inovasyon

Bina Yönetim SistemiProjenizdeki her türlü ekipmanın tek merkezden yönetilmesini sağlayarak maksimum verimlilik ve minimum maliyet taahhüt ediyoruz.

acik-teknoloji

Mühendislik TasarımıHayal ettiğiniz projelerinizi yeni teknolojiler ve teknik bilgilerimizle harmanlayarak, zamanın ruhuna uygun size özel tasarımlarla sunuyoruz.

acik-guvenlik

Profesyonel DanışmanlıkDeneyimli profesyonel ekiplerimizle, proje başlangıcından bitimine kadar geçen her süreçte, güvenilir bir çözüm ortağı olarak yanınızdayız.