YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER,
ÇÖZÜMLER VE ÜRÜNLER

Açık Holding, 7 ülkedeki 14 şirketi ve 1500'ün üzerinde personeliyle, 16 ülkede faaliyet gösteren uluslararası teknoloji ve güvenlik şirketidir. Bugüne kadar faaliyet gösterdiğimiz her alanda birçok başarıya imza atan, yarattığımız markalarımızla küresel pazarın önemli oyuncuları arasında bulunan bir kurum olarak içinde bulunduğumuz 2021 yılında, 21’nci yaşımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Kazandığımız birikim ve pazar deneyimlerimizi, yeni teknolojiler ve hizmetlerle bütünleştirerek, geleceği şekillendirmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Başarımızın temelini; güven, üstün kalite, profesyonel üretim, yenilikçi materyal kullanımı ve çağımızın teknolojilerini doğru yönetmemiz oluşturuyor.

Açık Holding olarak, “Yenilik, Teknoloji, Güvenlik” üzerine kurguladığımız stratejimizle, telekomünikasyon ve komponentleri, bilgi teknolojileri, siber ve veri güvenliği, havacılık ve savunma sanayi, ileri kompozit malzeme teknolojisi, iklimlendirme, endüstriyel yapılar ve çözümleri alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Aktif olduğumuz tüm sektörler, büyük bir hızla dijitalleşen dünyada insanların yaşamlarını kolaylaştıracak çözümlerin gelişiminde ve geleceğin şekillenmesinde önemli rol oynayan, merkezinde hep insanın bulunduğu endüstri dallarıdır.

Günümüzde, dijitalleşmenin hayatımızın her alanını etkilemesiyle birlikte, akıllı cep telefonlarının ve dijital iletişiminin olmadığı bir dünya düşünülemez hale geldi. Etkileşime girdiğimiz dijital ortamların ve hizmetlerin ciddi oranda artması birçok alanda hayatımızı kolaylaştırıyor. Ancak siber saldırılarla yeni riskler de oluşuyor. Biz, bu sektörde uluslararası bir çözüm ortağı olarak, geliştirdiğimiz yeni teknolojik ürün ve sistemlerle, siber ve veri güvenliği sağlıyoruz. İnsanlara daha güvenli yarınlar sunmak için çalışıyoruz.

Önemli iş alanlarımızdan birisi olan ve özellikle savunma sanayi, balistik, sivil koruma alanlarında kullanılan ileri teknolojilerle ürettiğimiz kompozit malzemeler dışında, geliştirdiğimiz teknoloji yoğunluklu hafif bileşenler de bu yüzyıla damga vuran stratejik ürünlerden birisi oldu. Hızla yaşamımıza giren elektrikli araç sektörü ve raylı sistemlerde kullanılmaya başlandı. Enerji tüketimini düşürmesi, malzeme aşınmasını büyük ölçüde azaltması, doğayı ve insan hayatını koruması, bu ürünlere olan ilgiyi arttırdı. Geleceğin yeni ulaşım platformlarında biz de stratejik çözüm ortağı olarak yer alıyoruz.

Açık Holding olarak, Ar-Ge’ye verdiğimiz önem ve yenilikçi yapımızla, dünyadaki değişim ve sektörel beklentileri yakından takip ediyoruz. Geliştirdiğimiz ürün ve sistemleri, bu beklentiler doğrultusunda modern tasarımlar ve en yüksek kalitede sunuyoruz. Ürünlerimizin ve sistemlerimizin en önemli özelliği; geliştirdiğimiz yeni modüller ve yapılarla, telekomünikasyon alt yapısı, BT güvenliği ve bina yönetim teknolojilerinin yenilenebilmesini ve sürekliliğini sağlamasıdır. Hedefimiz; bu alanlarda geliştireceğimiz yeni sistemleri, hizmetleri ve ürünleri, uluslararası pazarda daha hızlı ve kesintisiz sunabilmektir. Bunun için özellikle Avrupa’da yeni şirketler kurarak ve yeni iş ortaklıkları yaparak, organizasyon ağımızı güçlendiriyoruz.

+
ÜLKE
+
ŞİRKET
+
PERSONEL